Cennik – psychoterapia

Psychoterapia indywidualna – 140zł / 50 minut
Psychoterapia dzieci i młodzieży – 140zł / 50 minut

REGULAMIN ODWOŁYWANIA WIZYT

Uprzejmie informuję, że wizyty odwołane w tym samym dniu są pełnopłatne.

Wizytę można odwołać telefonicznie lub sms’em pod numerem 570 589 470 oraz mailowo: phu.katarzyna.wiech@gmail.com najpóźniej dzień przed umówioną wizytą (24h), nawet jeśli jest to niedziela lub święto.

Proszę pamiętać, by odwołać wizytę przynajmniej 24h przed umówionym terminem, w przeciwnym razie należy pokryć pełny koszt wizyty, zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Umówienie się na wizytę oznacza zawarcie umowy o regulaminowym odwoływaniu wizyt, zgodnie z którą sesję terapeutyczną można odwołać/przełożyć najpóźniej  dzień (24h) przed umówioną wizytą.

Uiszczając opłatę za spotkanie, płacą Państwo za wiele więcej niż czas spędzony ze specjalistą w gabinecie. Opłata pokrywa także przygotowanie się kolejnych sesji, analizowanie informacji, stawianie hipotez terapeutycznych, tworzenie planu terapii oraz superwizowanie procesu terapeutycznego.

W przypadku odwołania wizyty niezgodnie z tą zasadą oraz nie odwołania sesji w ogóle – ponosi się koszty nieodbytej wizyty – PŁATNEJ 100%. Umowa ta nie wymaga formy pisemnej.

Cennik – badania psychologiczne:

Badania psychologiczne z zakresu medycyny pracy (wózki widłowe, maszyny w ruchu, wysokość powyżej 3m., samochody do celów służbowych itp.) – 100 zł

Psychologiczne badania kierowców – 150 zł *

Badanie egzaminatorów/instruktorów – 150 zł *

Badanie na podstawie skierowania przez policję – 150 zł * 

UWAGA!! Przy nawiązaniu stałej współpracy zapewniamy zniżki dla firm!!!

* cena jest ceną ustawową i obowiązuje we wszystkich pracowniach psychologicznych prowadzących badania z zakresu Psychologii Transportu. 

Dz.U. 2014 poz. 937
Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 8 lipca 2014 r. w sprawie badań psychologicznych osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, kierowców oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy
§ 13. Opłata za:
1) badanie psychologiczne w zakresie psychologii transportu – wynosi 150 zł;